Tak v téhle soutěži jde opravdu o hodně – o dva volné vstupy na celý festival METRONOME! | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Hudba

Tak v téhle soutěži jde opravdu o hodně – o dva volné vstupy na celý festival METRONOME!

SOUTĚŽ | redakce | 1.6.2016

Tik, tak, tik, tak, už se to blíží! O víkendu 25. a 26. června se na čtyřech pódiích v areálu holešovického Výstaviště uskuteční první ročník rakety mezi hudebními festivaly – METRONOME. Představí více než tři desítky zvučných jmen zahraniční i tuzemské hudební scény. V sobotu vystoupí na hlavním pódiu headliner festivalu, legendární Iggy Pop, kapela The Kooks a elektro-popová zpěvačka Ella Eyre. Druhý festivalový den ovládne svým úplně prvním pražským vystoupením kapela Foals a diváky potěší jistě i elektrofolkaři Crystal Fighters. Z české scény se můžeme těšit například na speciální velkolepou show J.A.R. s gospelovým sborem a ojedinělý koncert spojující baskytaristu a skladatele filmové hudby Ivana Krále s hercem a zpěvákem Jiřím Suchým. Mezi dalšími vystupujícími jsou například Walk Off The Earth, Ninet, Shelter Point, Ghostpoet, Ian Siegal, Prostitutes či Please the Trees. (Více se dočtete >>>zde.)

 

 

metronome-16-soutez
Zdroj: www.metronomefestival.cz

 

 

A pozor, právě teď je tu vás jedinečná možnost získat dva volné vstupy na celý festival! Pošlete mail s odpovědí na naši soutěžní otázku, třeba vylosujeme právě vás. A pak vzhůru jak raketa na festival METRONOME!

 

Jak se jmenuje nejnovější deska hlavního headlinera METRONOME festivalu 2016 Iggyho Popa?

 

Výherce dvou volných vstupů  vylosujeme z došlých zpráv se správnými odpověďmi.

 

 

Odpovědi zasílejte do neděle 19. června 2016 e-mailem na adresu info(zavinac)kulturissimo.cz a do předmětu zprávy uveďte SOUTĚŽ – Metronome a nezapomeňte připsat i svou poštovní adresu, ať Vám případnou výhru máme kam poslat.

 

 

POZOR, JMÉNO VÝHERCE BUDE UVEŘEJNĚNO NA STRÁNCE S VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ ZDE >>>

Přejeme hodně štěstí!

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu kulturissimo.cz pro účely rozesílání kulturních tipů a informací o dalších soutěžích o vstupenky i jiné ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 


Termín konání: 25.6. - 26.6.
zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...