Prezentace knihy Josefa Jedličky Midway Upon the Journey of Our Life v Londýně

V rámci letošního knižního veletrhu London Book Fair se uskutečnila 14. dubna v jednom z největších londýnských knihkupectví Waterstones Piccadilly prezentace anglického překladu knihy Josefa Jedličky Midway Upon the Journey of Our Life (Kde život náš je v půli se svou poutí, Karolinum 2016) doprovázená panelovou diskuzí s americkými a britskými akademiky.

Pokračování

Autor: Nakladatelství Karolinum, 26. dubna 2016


Universum Locus – poslední dny

Až do 24. dubna mají ještě zájemci možnost zhlédnout neobyčejnou výstavu Universum Locus v Křížové chodbě Karolina. Expozice je společným projektem katedry výtvarné výchovy Pedagogické fakulty UK a finské Faculty of Art and Design na University of Lapland. Autory uměleckých děl jsou Mirja Hiltunen, Timo Jokela, Zdeněk Hůla a Michal Sedlák. Na otázky ohledně výstavy odpovídají dva z autorů, Michal Sedlák a Zdeněk Hůla.

Pokračování

Autor: Stanislava Kučová, 22. dubna 2016Posluchárna UK

Nejenom Ivo Jahelka je zpívající právník. Se svou pop-rockovou kapelou Just si rád zazpívá i student Právnické fakulty UK Jan Šátava. Přesvědčete se v Posluchárně UK.

Pokračování


NEJappky

Trénujete na Univerzitní maraton – Běh o pohár rektora UK? Potom se vám bude líbit aplikace Endomondo, která bude pečlivě sledovat vaše sportovní výkony. Aplikaci ocení každý, kdo to se sportováním myslí vážně.

Pokračování


700 let Karla IV.

V rámci oslav 700 let od narození císaře Karla IV. organizují Univerzita Karlova a její partneři řadu aktivit a slavnostních událostí, kterými chtějí důstojně připomenout odkaz tohoto velikého panovníka.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.