Od června vstupuje v platnost Kulturní kuponová knížka plná slev | kulturissimo.cz - Vaše lepší stránka. Ta kulturní


Kulturní portál s přehledem - hudba, výstavy, divadlo, film
Vaše lepší stránka. Ta kulturní.

zpět na titulní stránku...

zpět na rubriku...

Ostatní

Od června vstupuje v platnost Kulturní kuponová knížka plná slev

redakce | 4.6.2013

Kulturní kuponová knížka je vůbec první slevový produkt, díky kterému lze pořídit vstupenky do několika pražských divadel, galerií, muzeí a na další místa s velmi výraznou slevou. Začala platit od 1. června a kombinuje v sobě širokou škálu kulturních akcí od výstav, divadelních představení a koncertů až po filmové projekce. Vznikla díky vstřícnosti jednotlivých kulturních pořadatelů, kteří se touto formou rozhodli poskytnout výrazné slevy na vstupném těm návštěvníků, kteří se vydají za kulturou o něco častěji než jen párkrát do roka.

 

Kulturní kuponová knížka

 

Kulturní kuponová knížka má podobu papírové brožury s celkem třinácti kupony, jež představují slevu na vstupném ve formou „1+1 vstupenka zdarma“. Její majitel tedy při koupi vybraných vstupenek platí jen první z nich a druhou na základě předložení příslušného kuponu dostává jako bonus. Kulturní kuponovou knížku si lze prolistovat na našich stránkách on-line ZDE a na stejné adrese ji lze také zakoupit. Její cena je 499,- Kč, je zasílána poštou na dobírku do několika dnů, poštovné i balné hradí odesílatel. Každý si může tudíž snadno spočítat, zda se mu její pořízení vyplatí – Kulturní kuponová knížka je však přenosná, a tak se vyplatí pro celou rodinu nebo je vhodná jako dárek. Její platnost je až do konce roku 2013.

 

Slevové kupony do Kulturní kuponové knížky poskytli Divadlo v Dlouhé, Galerie hlavního města Prahy, MeetFactory, Divadla Rokoko a ABC, Museum Kampa, Orchestr BERG, Divadlo Ponec Studio Béla, Švandovo divadlo a Uměleckoprůmyslové museum v Praze.

zpět na titulní stránku... zpět na rubriku...