Vědci Farmaceutické fakulty UK v Japonsku zazářili. Přivezli si řadu cen

Mimořádného úspěchu dosáhli pracovníci Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové na mezinárodní konferenci XIX. International Conference on Flow Injection Analysis (ICFIA). Vědecký výbor konference ocenil inovativní přístup hradeckých odborníků v oblasti vývoje nových automatizovaných analytických metod. Ti si tak přivezli řadu cen.

Pokračování

Autor: prof. Petr Solich, 16. prosince 2014


Na Pedagogické fakultě UK zkoumali, jak se děti učí číst a jak čtenému rozumí

Více než pět stovek dětí ze sedmnácti škol v Praze, středních a jižních Čech sledovali v několika vlnách specialisté z Pedagogické fakulty UK, aby zjistili, jak děti od první do čtvrté třídy čtou. Zajímali se při tom nejenom o kvalitu technické stránky čtení, ale zejména o porozumění čtenému.

Pokračování

Autor: GA ČR, 15. prosince 20147 statečných

V pražském Karolinu byla 17. listopadu 2014 otevřena výstava Listopady/Novembers, která připomíná historii studentského svátku od roku 1939 do současnosti. Představujeme sedm statečných.

Pokračování


Posluchárna UK

Když se zrovna Barbora Špádová, studentka Filozofické fakulty UK, nevěnuje studiu, zpívá nebo hraje na příčnou flétnu. Objevte její talent v Posluchárně UK.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Vaříme s iForem

Připravte si oběd v menze UK! Pošlete nám svůj recept na polévku a hlavní jídlo a my společně s KaM UK pro vás uvaříme. Všechny recepty testujeme a nejlepší z nich Menzy UK zařadí do své nabídky.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.