Úspory přes miliardu korun
Úspory přes miliardu korun

Celková úspora energie v projektech energetických služeb v ČR překročila v roce 2010 jednu miliardu korun. Každoročně se zvyšuje o dalších 300 miliónů Kč.

Investice přes tři miliardy korun
Investice přes tři miliardy korun

Celkové investiční prostředky vložené do projektů energetických služeb v ČR dosáhly tří miliard korun. Každoročně se zvyšují o více než 200 miliónů Kč.

150 projektů úspor energie se zárukou
150 projektů úspor energie se zárukou

V ČR jsme dokončili přes 150 projektů úspor energie se zaručeným výsledkem (metodou EPC) ve veřejném, ale i soukromém sektoru.

Pozvánka na ENERGO SUMMIT

15.07.2014

Dne 18. listopadu se v rámci veletrhu FOR ENERGO 2014 uskuteční vrcholná událost energetického průmyslu v ČR ENERGO SUMMIT. Záštitu akci udělil Komisař EU pro energetiku, pan Günther H. Oettinger. Jedním z partnerů této akce je také Asociace poskytovatelů energetických služeb.

Startuje 4. ročník soutěže o nejlepší EPC projekt

24.06.2014

Starosta Písku přebírá ocenění za nejlepší EPC projekt roku 2013

APES vyhlašuje 4. ročník soutěže o nejlepší projekty řešené metodou EPC. Cílem této soutěže je pomoci zájemcům řešit rekonstrukci energetických systémů ve vlastních objektech a zároveň iniciovat zájem o metodu EPC.

Evropský etický kodex pro EPC

03.06.2014

V Česku existuje značný potenciál úspor energie, jenž by mohly projekty EPC realizovat. Bariérou je však nedostatek zájmu a nedůvěra na straně klientů, která je dána mimo jiné určitou složitostí metody EPC. Na tento stav reaguje Evropský etický kodex pro EPC.

AB Facility
ČEZ Dabona Dalkia
D-energy Enesa Enviros EVČ
GEI  Loydgroup SEVEn
PORSENNA SEVEn
 Slovenské elektrárně    

 Mediální partner