Rektorský den. Pojďme sportovat ven!

Již tradičně se na konci letního semestru včera uskutečnil Rektorský sportovní den Univerzity Karlovy – jak už název napovídá, pod záštitou rektora UK, prof. MUDr. Tomáše Zimy, DrSc. V rámci tohoto dne byla zrušena výuka, aby si studenti Univerzity Karlovy mohli vyzkoušet různé sporty pod vedením učitelů z kateder a ústavů TV na jednotlivých fakultách UK. Program byl zajištěn také pro studenty se zdravotním postižením.

Pokračování

Autor: Petra Štemproková, 15. května 2014


Vyjádření k podobě rigorózního řízení na Filozofické fakultě UK

V Lidových novinách vyšel dne 16. 5. 2014 článek „Podivný titul ministra Chládka“, jenž zpochybňuje kvalitu rigorózní práce současného ministra školství Marcela Chládka obhájené v roce 2006 na Katedře andragogiky a personálního řízení Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Pokračování

Autor: OVV RUK, 16. května 2014Posluchárna UK

Nahrávají, vystupují a úspěšně studují na UK. Tentokrát v rubrice Posluchárna představujeme kapelu Come and Play, jejímž frontmanem je student Právnické fakulty UK Matěj Burda.

Pokračování


Ženy v historii UK

Loňský univerzitní kalendář představil 12 výjimečných žen, které působily na naší univerzitě. O jejich životě a životě dalších se dozvíte na stránkách iFora.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


BIOCEV

Stavba biotechnologického a biomedicínského centra BIOCEV by měla být dokončena na jaře 2015. Více o jejím postupu zde.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.