Úspory přes miliardu korun
Úspory přes miliardu korun

Celková úspora energie v projektech energetických služeb v ČR překročila v roce 2010 jednu miliardu korun. Každoročně se zvyšuje o dalších 300 miliónů Kč.

Investice přes tři miliardy korun
Investice přes tři miliardy korun

Celkové investiční prostředky vložené do projektů energetických služeb v ČR dosáhly tří miliard korun. Každoročně se zvyšují o více než 200 miliónů Kč.

150 projektů úspor energie se zárukou
150 projektů úspor energie se zárukou

V ČR jsme dokončili přes 150 projektů úspor energie se zaručeným výsledkem (metodou EPC) ve veřejném, ale i soukromém sektoru.

Kombinace dotací na zateplení objektů ve státní správě s metodou EPC

22.02.2014

Realizátorům EPC projektů, ale i  pracovníkům státní správy je určena  publikace nazvaná Možnosti realizace komplexně řešených úsporných projektů v budovách ve státním sektoru.

ČT informovala o EPC

10.02.2014

Spuštění EPC v Písku zaujalo také redaktory ČT. Díky zaangažování regionální redakce vznikla kvalitní reportáž o výhodách metody EPC a projektu, který na jihu Čech zrealizovala společnost ENESA.

PF 2014

20.12.2013

Vážení členové APES, vážení obchodní partneři, dovolte, abychom Vám jménem vedení naší asociace popřáli hezké Vánoce a do nového roku 2014 mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v osobním i pracovním životě. Těšíme se na další spolupráci.

 

AB Facility
ČEZ Dabona Dalkia
D-energy Enesa Enviros EVČ
GEI  Loydgroup SEVEn
PORSENNA SEVEn
     

 Mediální partner