Zajímavý - a pro nás jistě netradiční - rozsudek padl u zemského soudu v německém Kasselu, tedy v zemi, kde lze ještě v právní stát a ústavní spravedlnost občas doufat.
80.000 euro oběti znásilnění - zní jako dost konvenční sdělení, ovšem jen při prvním pohledu.
Tou obětí znásilnění totiž zde není daná žena, která znásilnění nahlásila (jistá učitelka, která takto obvinila svého kolegu) nýbrž muž - původně údajný pachatel, který měl znásilnění provést - a to odškodné mu soud přisoudil poté, co se ukázalo, že si madam celé znásilnění vymyslela a svého kolegu křivě obvinila.
Dodejme - i u nás naprosto běžný prostředek ženského boje s muži, často s vlastními, zejména poté, když se stanou z různých důvodů nepohodlnými. Dodejme dále, že prostředek, který skoro z 90% vychází a zabírá.
Podobného rozsudku se totiž u nás ještě nikdo nedočkal - a pokud se vůbec prokázalo, že si madam znásilnění vymyslela (na což si obviněný obvykle počká v base a může mluvit o obrovském štěstí, že zrovna kápnul na relativně poctivého soudce, který měl zájem věc vyšetřit a neměl rozsudek hotov, sotva mu doručili obžalobu), pak jediné, co následovalo, bylo to, že dotyčného - beze slova vysvětlení, natož omluvy - prostě pustili z vazby a zastavili trestní stíhání, čímž měly v ž d y feministické státní orgány věc za vyřešenou a uzavřenou.
Logicky by člověk čekal, že bude následovat obvinění z křivého obvinění a trestní stíhání křivopřísežnice - ale kdy ty sněhy jsou, že?!
"Chudince" jsi neublížil?! Tak pro tentokrát můžeš jít - ale stejně seš darebák, dobře to víme, a je jen otázkou času, než tě zavřem za něco jinýho... nebo za nějakou jinou....
Asi takhle se chová česká feministická justice.
Německá je přece jen o kousek dál...
_______________________
Vergewaltigung erfunden – 80.000 Euro Schmerzensgeld
Osnabrück. Eine Lehrerin, die mit erfundenen Vergewaltigungsvorwürfen einen Kollegen unschuldig ins Gefängnis gebracht hat, soll 80.000 Euro Schmerzensgeld zahlen. Das Landgericht Osnabrück entsprach am Freitag einem Antrag der Tochter des im vergangenen Jahr gestorbenen Horst Arnold. Weder die heute 49 Jahre alte Beklagte noch ihr Anwalt erschienen vor der Zivilkammer des Landgerichts. Daraufhin erließ der Richter ein Versäumnisurteil (Az.: 12 O 2885/12). Gegen die Entscheidung kann die Verurteilte Einspruch einlegen, erläuterte Gerichtssprecher Holger Janssen. Das Schmerzensgeld ist aber bereits vorläufig vollstreckbar. Das heißt, die Tochter könnte jetzt schon mittels eines Gerichtsvollziehers das Geld einfordern.
Arnold saß fünf Jahre lang in Haft. Das Landgericht Kassel stellte 2011 in einem Wiederaufnahmeverfahren seine Unschuld fest. Aufgrund der Falschaussage hatte das Landgericht Darmstadt die Lehrerin wegen Freiheitsberaubung vor einem Monat zu fünfeinhalb Jahren Haft verurteilt. Dieses Urteil ist allerdings noch nicht rechtskräftig – die inzwischen in der Nähe von Osnabrück wohnende Verurteilte hat Revision eingelegt. Seine Mandantin wolle das Schmerzensgeld für das Leid, das ihr Vater wegen der unschuldig in Haft verbrachten Jahre ertragen musste, sagte Anwalt Hartmut Lierow. "Da er gestorben ist, ist das ins Erbe gefallen", erläuterte er.
_______________________
Údajně znásilněnou přešel suverénní úsměv teprve před soudem...
_______________________
_______________________
Celé organiazce a extrémistické femospolky, často placené státem, se věnují po celé dny návodům, kterak vypěstovat k mužům patřičnou nenávist a vyškolit absolventky v pocitech nadřazenosti a beztrestnosti, ať si dovolí cokoliv.
Ony přece mohou!
Muž je vždy představován jako tyran a agresor, vůči kterému jsou všechny prostředky dovoleny, resp. podlost prostředků samozřejmě světí posvátný účel a cíl - domoci nadřazenému pohlaví k bezpracné dominanci ve společnosti!
_______________________
PŘEKLAD:
Osnabrück. Učitelka, která vymyšlenými obviněními ze znásilnění nevinně
přivedla kolegu do vězení, má zaplatit 80.000 Eur bolestného. Zemský soud v
Osnabrücku v pátek vyhověl podání drcery v minulém roce zemřelého Horsta
Arnolda. Ani 49-letá obžalovaná ani její advokát se před občanskoprávním
senátem zemského soudu dnes neobjevili. Nato soudce vydal rozsudek v
nepřítomnosti. Proti rozhodnutí může odsouzená podat odvolání, vyjasňuje
mluvčí soudu Holger Janssen. Bolestné však je už předběžně vykonatelné. To
znamená, že dcera by nyní peníze mohla vymáhat prostřednictvím soudního
vykonavatele.
Arnold seděl ve vězení pět let. Zemský soud v Kasselu v r. 2011 v obnoveném
procesu konstatoval jeho nevinu. Na základě křivé výpovědi odsoudil před
měsícem zemský soud v Darmstadtu učitelku za zbavení svobody do vězení na
pět a půl roku. Tento rozsudek ještě však nenabyl právní moci - mezitím
blízko Osnabrücku bydlící odsouzená se odvolala. Advokát Hartmut Lierow
prohlásil, že jeho mandantka prý chce bolestné za utrpení, které musel
snášet její otec za léta strávená nevinně vězení. "Protože umřel, spadlo to
do dědictví", vysvětlil.
_______________________