Stížnost předsedovi VS v Praze

Tisk

S ohledem na chování, vystupování a argumentaci soudce VS v Praze Pavla Zelenky byla předsedovi Vrchního soudu zaslána stížnost následujícího znění:

________________________

JUDr. Jaroslav Bureš,

předseda VS v Praze

 

Vážený pane předsedo soudu,

Podávám Vám tímto stížnost na chování a vystupování soudce Vašeho soudu Pavla Zelenky dne 3. října t.r. při jednání kárného senátu NSS v Brně, kde vystupoval způsobem neslučitelným s morálním profilem soudce a ohrozil tak vážnost, důstojnost a věrohodnost justice jako takové.

Při obhajobě obžalovaného Lázny například tvrdil, že se nemohli na jednání připravit, neboť byl termín na poslední chvíli změněn (ze spisu bylo obratem doloženo, že o změně termínu strany vědí nejméně 1 měsíc), anebo že neměli k dispozici žalobní spis (který byl po celou tu dobu k dispozici účastníkům řízení kdykoliv v pracovní době k nahlédnutí na NSS, což je naprosto standardní a zákonná praxe).

Soudce Zelenka tedy prokazatelně lhal, a to navíc primitivním a podlým způsobem, kdy nebylo problémem jej ze lži obratem usvědčit – a podlým proto, že jeho „klient“ sám ani zdaleka svým obžalovaným takové podmínky nezajišťuje.

Dále soudce vašeho soudu Zelenka prokazatelně, drze a vyzývavě lhal, když tvrdil, že na Láznu nejsou žádné stížnosti a že je to vzorný soudce, neboť si na něj prý stěžuje jen p. Dr. Choděra a pracovník MSP, který dostal odškodnění poškozené Jany Rotterové k vyřízení (což jinými slovy znamená, že si stěžoval každý kvalifikovaný pracovník, který ten spis vůbec do ruky dostal), přičemž jenom v souvislosti s mám případem (č.j. 1 T 61/2011) byly na Láznu podány již desítky trestních oznámení, a to zdaleka nejen mnou, ale i desítkami jednání přítomných osob, které s případem jinak neměly nic společného, včetně senátorů a další osobností veřejného života.

Pokud se zeptáte jakéhokoliv právníka, natož pak kteréhokoliv vězně, jež přišel kdy s Láznou do styku, zeptáte se na jeho pověst ve věznicích a na advokátní komoře, zjistíte, že jej prakticky všichni dotázaní mají za nejhoršího soudce minimálně v celé Praze a nebezpečného psychopata, kterému je lépe se na dálku vyhnout.

Jestli tohle je stav, který soudce vašeho soudu označuje za „žádné stížnosti a žádné problémy“, pak je samozřejmě otázkou, jaký stav by ho o problémech přesvědčil.

Soudce Pavel Zelenka dne 3.10. 2013 hrubě snížil důstojnost a věrohodnost vašeho soudu tím, že veřejně, před četnými médii a mnoha svědky lhal o okolnostech, jež jsou snadno ověřitelné a doložitelné, a tedy není ani problémem ho ze lží snadno usvědčit.

Choval se i jinak způsobem zcela neslučitelným s právem očekávatelnou důstojností soudce, čímž vzbuzoval nejen vážné pochybnosti o své osobě, ale i o morální úrovni soudců Vrchního soudu v Praze jako celku.

Žádám Vás, pane předsedo, o zpřístupnění osobních materiálů soudce Pavla Zelenky a nahlédnutí do nich, a to zejména pak jeho lustračního osvědčení, neboť je zde důvodné podezření, že tato osoba je ve spojení s bývalými agenty StB, potažmo s agenty cizí mocnosti – ruské tajné služby FSB, případně je tímto agentem sama, a to v aktivní službě.

Prosím o sdělení termínu, kdy budou tyto materiály předloženy.

S pozdravem

Ing. Jiří Fiala

předseda o.s. K 213

_________________________

Audiozáznam z jednání NSS:

http://www.stream.cz/uservideo/839112-lazna-karne-rizeni-3-10-2013

_

Videa:

http://www.youtube.com/watch?v=nzQ3X7qR7Jk

http://www.youtube.com/watch?v=8IpM6MbO7qM

FONO:

http://www.youtube.com/watch?v=78p_SvyfuBA

_________________________

bla_rypak_3765

A já furt že odkud je mi ten obličej tak povědomý... Už to mám! Z vepřína!

Podle prasečího rypáku (viz čínský zvěrokruh)  poznáte nejlépe ruského agenta, soudce VS v Praze, Pavla Zelenku.

_________________________

Aktualizováno Sobota, 05 Říjen 2013 11:21 
Diskuze (7 příspěvků)
Stížnost předsedvi VS v Praze
Oct 04 2013 14:28:49
** V tomto vlákně je diskuse k článku: Stížnost předsedvi VS v Praze **

Je těžké chtít po tomto bývalém bolševikoví, soudci, který místo prosazování spravedlnosti lže, jako když Rudé Právo tiskne, aby najednou říkal pravdu. V životě to nedělal, a tak to po něm nikdo najednou nemůže chtít.
A protože lhář Zelenka při tom lhaní určitě nezčervená, navrhuji ho zavřít, až zčerná.


data.idnes.cz/soubory/domaci/A110111_TAJ_SOUDCI.PDF
#5110
Stížnost předsedvi VS v Praze
Oct 04 2013 16:13:05
No jo, tak ten prasečí rypák stihnul i být v KSČ, ač to muselo být tak skoro ve školce - předpokládám, že bude zhruba tak starý jako blázna, možná ještě mladší. To rozhodně o něčem svědčí.
Podle projevu je to neskutečné hovado. Ti dva se museli hledat, než se našli. Stejně drzé, arogantní, nelidksé prase jako Blázna.
Dokud ti dva budou v justici, nemůže být o demokratické justici ani slechu a ani dechu.
#5111
Stížnost předsedvi VS v Praze
Oct 04 2013 16:27:13
Výsledek je naprosto společensky nepřijatelný. Nechtěl bych být souzen soudcem, který je každou chvíli před kárným soudem. O.(
#5112
Stížnost předsedovi VS v Praze
Oct 04 2013 22:18:12
Dovoluji si připomenout, že jistá mladičká soudkyně z Teplic se dostala před kárný senát za pouhou větu "Ústava mě nezajímá" - a byla uznána kárně vinnou! Sice potrestána rovněž nebyla, neboť prý k nápravě postačí to projednání - ale průšvih jako prase, i škraloup na celý život má pořádný.
A tohle neskutečné lidské prase, co bezuzdně a pro vlastní potěšení terorizuje nevinné lidi a zatýká je jenom tak na ulici, způsobilo desítky, možná stovky lidských trgédií - si odejde jako nevinné?
To snad opravdu není možný jinak než přes tajný služby a dlouhý prsty FSB v naší bolševické justici!
Kdoví, jestli někde nějakej Serjoža nedrží starou Šimíčkovou ve sklepě s kudlou pod krkem a nečeká, jak pan soudce rozhodne, aby ji podle toho zaříz nebo ne.
#5113
Stížnost předsedovi VS v Praze
Oct 05 2013 08:33:30
Povšimněme si také zajímavé drobnosti - totiž že původní termín jednání s Bláznou byl nařízen na konec listopadu - a teprve později, měsíc předem, byl změněn na 3. října.
Co je na tom zajímavého?? Nic! Jenom to, že 3. října 2012 vydal Blázna zatykač na p. Fialu.
Pí Brožová je opravdu pečlivá a má smysl pro detail.
#5116
Stížnost předsedovi VS v Praze
Oct 05 2013 08:41:16
Gratuluji k návštěvnosti.

Tvrdím, že ČT se ještě neodnaučila lhát, ČRo po zániku šestky/RFE rovněž upadá. Dávno to mělo být zrušeno, zachovat jen něco podobného jako je NPR v USA. Kvalitní publicistika všeho druhu by jistě existovala i nadále v soukromém sektoru, což je ostatně Váš příklad (navíc nemáte zajištěny koncesionářské poplatky dle zákona).

Jinak k Vašemu návrhu volit bílými lístky: jedině tak až těsně předtím, než v sobotu zavřou volební urny, aby se minimalizovala možnost výměny za jiné, potřebné pro zainteresované zástupce kandidujících stran ve volebních komisích.

I tak nevěřím tomu, že by nebyly v pokušení bílé lístky vyměnit za lístky svých stran. Navíc stávající režim se sveřepě brání jakékoli kontrole na dodržování zákonnosti průběhu voleb ze strany občanské veřejnosti - viz Mičulka, ze kterého při minulých volbách udělali fízlové za pomoci médií blázna.

Takže, řečeno basketbalovou terminologií, si hodim trojku (volební lístky) do koše - tj. do popelnice - ostatně jako minulých 22 let, protože z toho póvlu nelze vybrat.

Alias kde není nabídka, není poptávka, citujíce parafrázovaná moudra prof. Klause na tržní ekomoniku, mimochodem, kterého si občané vydržují v důchodu za 50 tis., ačkoliv ostatním se počítá důchod dle zcela jiného vzorce.

Opět jedinečný příklad rovnosti všech občanů v naší krásné demokratické republice.
#5117
Stížnost předsedovi VS v Praze
Oct 06 2013 14:38:27
Z Východočeské gubernie


VS v Praze se stal záchytným bodem bývalému předsedovi
KS Hradec Králové JUDr. Milanu Bořkovi.

Po Sváčkovi jde o druhého předsedu KS, který našel azyl na VS v Praze,

JUDr. Milan Bořek dokonce ve funkci místopředsedy soudu, jistě jako

ambiciozní a perspektivní soudce.

www.k213.cz/Svine-z-HK

Bývalý předseda OS Chrudim, zločinec a mafián JUDr. Pavel Esser,
stojící za sebevraždou Jany Komárkové skončil zatím jako řadový soudce
u téhožž soudu.

Současný předseda KS Hradec Králové JUDr. Jan Čipera jmenoval do funkce
předsedy OS v Chrudimi dosavadní místopředsedkyni JUDr. Soňu Soukupovou.

Do této funkce mohl jmenovat kohokoli ze stávajícího zdejšího soudcovského
stavu.

Poznal jsem téměř všechny soudce OS Chrudim a mohu říci,
žže jde o pakáž,ž ovládanou jejím předsedou, mafiánsko zločineckou zrůdou stejného ražení jako soudce Ondřej Lázna.

Též jsem poznal osobně zametačské praktiky nového předsedy KS Hradec Králové JUDr. Jana Čipery.

Přehled soudců ke dni 4.10.2013

www.justice.cz/cgi-bin/sqw1250.cgi/zresortu/soudci.html


J.K.
#5125

Příspěvky do diskuse mohou přidávat pouze registrovaní čtenáři. Přihlašte se prosím zde.
Počet komentářů: 7
PřihlášeníKalendář událostí
Last month October 2013 Next month
M T W T F S S
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31
Anketa
Co s Bláznou?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes6522
mod_vvisit_counterVčera6065
mod_vvisit_counterTento týden26729
mod_vvisit_counterMinulý týden38340
mod_vvisit_counterTento měsíc151339
mod_vvisit_counterMinulý měsíc187714
mod_vvisit_counterCelkem4434318

Vaše IP: 195.113.134.44
Mozilla 5.0, 
Dnes je: 25. 10. 2013