Jak vypadá začátek konce II

Tisk

Kromě bezmocné bezradnosti se projevuje také stejně bezmocným a marným vztekem a úpornou snahou zaškodit, dokud to ještě jde (zítra už můžeme být ve vazbě, že...).

Aneb: Další 20-ti tisícová pokuta. Tentokrát to nebyl dotaz na vzdělání soudkyně, ale dokonce pouhá soudem vyžádaná odpověď na stanovisko k delegaci věci k jinému soudu.

Tedy trest za svobodné, pravdivé a zcela odůvodněné, nota bene soudem vyžadané podání, vyjadřující podložený názor pisatele.

Nebýt osobnosti autora, zřejmě by něco podobného nemohlo stačit ani na zahájení přestupkového řízení.

A teď si vemte, co všechno byste museli u nás udělat, abyste dostali 20-ti tisícovou pokutu! To už je tak řízení zcela namol s širokým ohrožením veřejnosti nebo něco podobného.

U osoby předsedy K 213 k tomu stačilo pouhé vyjádření, které si soud vyžádal - a které se mu následně nelíbilo:

_______________

Hercikova_1_-_pok0001

 

_______________

Pochopitelně, že ve věci rozhodovala "zcela nestranná, objektivní a nepodjatá " soudkyně Hercíková z Prahy 10.

______________

 
Diskuze (11 příspěvků)
Jak vypadá začátek konce II
Oct 15 2013 17:04:40
** V tomto vlákně je diskuse k článku: Jak vypadá začátek konce II **

Nepere se to poněkud?!

Dotčeni jsou soudci Praha 10 a soudkyně Prahy 10 také uvalí ortel. Něco jako "zabili jste mi strejčka, tak tady máte přes držku". O.
#5211
Jak vypadá začátek konce II
Oct 15 2013 18:50:36
Dobrý večer,

Jen pár poznámek: hrubě urážlivým podáním není dle právní doktríny a judikatury kritika činnosti Obvodního soudu pro Prahu 10 a jeho jednotlivých soudců, jakkoliv arogantní, neoprávněná.

Dále, pořádkovou pokutu lze uložit jen v případech a v tom rozsahu jak to vyžaduje zajištění účelu řízení. Navíc hrubě urážlivé podání by muselo primárně směrovat proti účastníkům řízení nebo samotnému soudu, který ve věci rozhoduje. Nikde není v usnesení uvedeno, že jste hrubě urážlivé podání učinil vůči Hercíkové.

Např. Judikatura NSS-2As35/2010, ÚS-I.ÚS211/99.

Hercíková nijak nevysvětlila, jak má tato pokuta zajistit účel řízení o delegaci věci k jinému soudu, když jste s jejím návrhem na delegaci k jinému soudu souhlasil. Navíc důvody pro tento její návrh na delegaci jsou negativní vztahy soudců z ObS Pha10 k Vaší osobě, čímž potvrdila Vaše tvrzení v předmětném podání o daných soudcích, kteří nejsou nestranní atd.

Takže opět nesprávný úřední postup ze strany tentokráte Hercíkové včetně nezákonného rozhodnutí. Opět nárok na peníze vůči ČR s vyplazeným jazykem.

Moje vlastní zkušenost: ObS Pha4 mi dal podobnou pokutu za to, že jsem podával u soudu svá písemná vyjádření ve věci samé a tím plnil svoji povinnost dle §120 odst. 1 o.s.ř., což Gembčíkovou uvádělo v zuřivost, neb ji to překáželo v nadržování žalované bance. MS ji samozřejmě zrušil, Gembčíkovou následně z řízení vyhodil a ted mi bude ČR platit za ni náhradu škody (mj. za 4x zrušený rozsudek pro nepřezkoumatelnost).

Takže ze strany Hercíkové jde jen o šikanu a zneužití funkce. Odvolání je snadno vyhrané.

Zdravím, PR
#5212
Jak vypadá začátek konce II
Oct 15 2013 19:26:23
Já slyším prvně, že by za občanské sdružení - právní osobu - měl platit jen jeden z nich- tedy osoba soukromá. To prostě nechápu už proto, že právní osobu na ulici nepotkáte, takže logicky ani nemůže nikam chodit do banky. Kolektiv si však může jako každý za sebe myslet co chce, třeba že je na soudu sdružení úchylů apod., zejména když nepíše konkrétně kdo. Já to chápu tak, že co už se jednou stalo, se opravdu stát může. Na soudu v Čechách nebyli jen úchylové, ale sérioví vrazi.Vzpomeňme si na politické procesy! (Podobné jako ty Fialovy). To, že za ty vraždy nikdo nebyl potrestán, ještě neznamená, že se nestaly. Za NACISTICKÉ STEJNĚ JAKO ZA KOMUNISTICKÉ! Nebo když v rodišti jisté Němky Merkelové ve Strallsundu řezali a zkoumali nacisté hlavy židodobolševickým komisařům, aby je mohli "vědecky" zkoumat, bylo to nakonec v pořádku? Nebo to byl sadismus? Já bych o nejednom takovém věděl, teď třeba přešel jeden velký komunista na Vrchní soud. Tak mně napadá...ale co, na desítce je jich také dost.Nevidím nic špatného na tom, že někdo usiluje o to, aby se justice konečně zlepšila.
#5213
Jak vypadá začátek konce II
Oct 15 2013 19:41:53
Vědecky vzato, když nikdo neví, jak má ten soudce vypadat, neví to ani odborník, který je vybírá za pomoci testů, proč by tam nemohli být ti úchylové, debilové, atd?
Tady o tom zrovna píše právník: jinepravo.blogspot.cz/2010/01/martin-bily-psychojustice.html
#5214
Jak vypadá začátek konce II
Oct 15 2013 19:50:53
Začátek konce II

Znají to myslivci i koňáci: trefená husa / kačena kejhá a odcházející kobyla nejvíc kope.
Zde tedy názorný příklad - kdo jámu kopá, bude pohřben!

+F+
#5215
Jak vypadá začátek konce II
Oct 15 2013 19:53:20
Navíc výše pokuty je úmyslně likvidační, což také dané usnesení činí protiústavní.
#5216
Jak vypadá začátek konce II
Oct 16 2013 09:20:35
Taková soudci, a hlavně, státní zástupkyně i soudkyně, která podléhá tlaku v tomto zjevně politickém procesu dělá akorát svému stavu ostudu! Falešnými, účelovými obvněními to vždy začíná:VŠICNI PŘECI NA VIDEU VIDĚLI,JAK BYL JUSTČNÍMI ZVRHLÍKY FIALA NAPADEN. Máme dost politických procesů! Soudnictví je nutné reformovat.Nenecháme jimi soudnictví poškozovat. Na takovou špínu, co je na např. desítce, v podání Lázny a spol. daně platit nebudem.
#5219
Jak vypadá začátek konce II
Oct 16 2013 09:21:56
Taková soudci, a hlavně, státní zástupkyně i soudkyně, která podléhá tlaku v tomto zjevně politickém procesu dělá akorát svému stavu ostudu! Falešnými, účelovými obvněními to vždy začíná:VŠICNI PŘECI NA VIDEU VIDĚLI,JAK BYL JUSTČNÍMI ZVRHLÍKY FIALA NAPADEN. Máme dost politických procesů!! Běda národu, který má takové soudce. Soudnictví je nutné reformovat.Nenecháme jimi soudnictví poškozovat. Na takovou špínu, co je na např. desítce, v podání Lázny a spol. daně platit nebudem.
#5220
Jak vypadá začátek konce II
Oct 16 2013 09:28:55
Jistě. Policie a justice je u nás nedotknutelná. Proto by nejlepším řešením bylo, kdyby se navzájem mezi sebou vyvraždili: brno.idnes.cz/soud-s-toflovym-gangem-roz...amp;utm_content=main
Ne snad, že bych nabádal k trestnému činu. Prostě, jsem demokrat a proti tomuhle řešení bych asi nic neměl. Co vy?
#5221
Jak vypadá začátek konce II
Oct 16 2013 10:13:31
Nevycházím z údivu!
Přesně tahle soudkyně mi totiž udělala to samé. Také mi udělila pokutu v řádu desítek tisíc korun, jenom s tím rozdílem,že mi nemůže mi vytýkat žádné neslušné slovo či jednání.Žaloval jsem dluh svého dlužníka,zaplatil nemalé peníze- soudní poplatek, dostavil se k soudu a výsledek? Uplynul rok a já Nemám nic! Respektive naopak, přišel jsem o peníze! Paní soudkyně totiž delegovala věc zcela nesmyslně k mimopražskému soudu a když jsem projevil nesouhlas(slušný),dala mi za to pokutu.
A protože by to nebyl důvod k pokutě, zfalšovala protokol a napsala, že jsem nechtěl opustit síň.
Vsadím svůj klobouk, že odvolání bude řešit J.Hübner.
Tato paní nesoudí, pouze postupuje dle šablony- postoupit věc jinému soudu (zbavit se jí), no a účastníkovi udělit pokutu. To tam nemusí sedět za drahé peníze soudce, ale automat! Můj příběh je úplně jako přes kopírák s tím vaším.Tomuhle se říká právní stát a vymahatelnost práva? Uběhl rok a já nemám nic, akorát vztek na tento stát, který tohle dovolí!
Můžete mi poradit, jak se bránit?
#5222
Jak vypadá začátek konce II
Oct 16 2013 12:47:48
Hlavně spolupracujte s K213, ale i s ostatními skupinami. Vždyť poškozených tímhle úchylným režimem jsou statisíce. Mnozí sou i v řadách policie. Jak je to směšné, slouží státu a otročí soudcům! Proto mne zaráží, že když člověk právem použije pro soudce termín "úchylové" ještě za to dostane pokutu. Proč se tedy píše v učebnicích o ostrůvcích pozitivní deviace, jako byla třeba Charta77, když po komunistech zůstaly na soudech celá souostroví úchylů v pravém slova smyslu. Uznejte dámy a pánové z K213, že organizovat politické procesy proti otcům, kteří si chtějí vychovávat vlastní děti - a ničím se neprovinili - je přeci zvěrstvo prvního kalibru. Kdyby např. váš pan předseda inženýr Fiala, stejně jako ing. Štefek a další neměli děti, vůbe c by nikdo z nich ty soudy k ničemu nepotřeboval. Ony jsou ty dámy z justice tak zběsilé jako tahle, co ho pokutuje, jen proto, že má chudinka strach o svůj chlebíček. Já ji děvečku jednu roztomilou chápu, ale nevím, proč bych měl takovou jí podobnou státní pakáž ještě vydržovat. Ať jde sama dělat do jiného bordelu ne?!
#5224

Příspěvky do diskuse mohou přidávat pouze registrovaní čtenáři. Přihlašte se prosím zde.
Počet komentářů: 11
PřihlášeníKalendář událostí
Last month October 2013 Next month
M T W T F S S
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31
Anketa
Co s Bláznou?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes5889
mod_vvisit_counterVčera6065
mod_vvisit_counterTento týden26096
mod_vvisit_counterMinulý týden38340
mod_vvisit_counterTento měsíc150706
mod_vvisit_counterMinulý měsíc187714
mod_vvisit_counterCelkem4433685

Vaše IP: 195.113.134.44
Mozilla 5.0, 
Dnes je: 25. 10. 2013