>Home
Výstava Tajemné Karpaty ve Vendryni
V druhé polovině dubna a v průběhu května můžete navštívit výstavu Tajemné Karpaty ve spojovací chodbě mezi českou a polskou základní školou ve Vendryni, kam se výstava přesunula z Bystřice.
 
Projekt na Jablunkovsku končí, místním zanechává nejen studie, ale i praktické pomůcky a naučnou stezku

Projekt „Dědictví Jablunkovska: Karpatská úmluva v praxi“ na ochranu Karpatského dědictví v mikroregionu Jablunkovsko začal zkraje roku 2010. Jeho cílem bylo přispět k ochraně unikátního území Jablunkovska a pomoci šetrnému rozvoji přírodního a kulturního dědictví, které se v regionu nachází. V rámci projektu vznikla interaktivní (beetaggová) naučná stezka, nové panely putovní výstavy, výukový program pro školy se zajímavými výukovými pomůckami, analýzy stavu přírodního a kulturního dědictví v regionu včetně inspirativních příkladů dobré praxe a návrhů jak v péči pokračovat dál. V provozu je nový portál www.karpatskededictvi.cz.

 

...více
 
Připomínkujte návrh Plánu péče o přírodní dědictví Jablunkovska

Plán péče o přírodní dědictví Jablunkovska bude dalším z výstupů projektu Dědictví Jablunkovska: Karpatská úmluva v praxi. Definitivní znění Plánu péče bude předáno starostům a dalším příslušným institucím v regionu.

 

Připomínky k návrhu, který najdete zde, zasílejte prosím do 9.2.2011 na mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
Připomínkujte návrh Plánu péče o kulturní dědictví Jablunkovska

Plán péče o kulturní dědictví Jablunkovska bude dalším z výstupů projektu Dědictví Jablunkovska: Karpatská úmluva v praxi. Definitivní znění Plánu péče bude předáno starostům a dalším příslušným institucím v regionu.

 

Připomínky k návrhu, který najdete zde, zasílejte prosím do 31.1.2011 na mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 
Výstava Tajemné Karpaty v penzionu U studánky v Horní Lomné
V průběhu ledna si můžete výstavu Tajemné Karpaty prohlédnout v penzionu U studánky v Horní Lomné.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4

Tento den není plánována žádná akce