Po čase v novém...

aktualizováno: 24. 8. 2011

Vítejte na realisticky.cz, stránkách věnovaných realistickému přístupu k výuce. Tyto stránky navazují na stránky ucebnice.krynicky.cz. Stránky zatím nejsou dokončené. Učebnice již fungují, zbytek bude dokončen postupně.

Co dál? Bliží se konec www.realisticky.cz?

Ani po dvou letech se nepodařilo uvést server do chodu. Nemáte radu jak dál?

Jak diskutovat, jak přispívat

Chcete nám pomoc při hledání realistického přístupu k výuce? Máte nápady, náměty, připomínky, upozornění? Chcete nám něco sdělit?
K tomu je určena diskuse. Zatím je možné diskutovat pouze jednotlivé hodiny a články, na uceleném diskuzním fóru se pracuje. Pokud se chcete připojit a pomoc, podrobnosti najdete na stránce Registrace. Můžete se zapojit i bez ní, ale Vaše možnosti pak budou omezené.

Upozornění: Tento web není v žádném případě určen k zatracování českých učitelů. Chce však být založen na upřímné a otevřené snaze dobrat se skutečných příčin potíží českých škol. K tomu je nutné bez růžových brýlí a retuší brát skutečnost takovou, jaká je. I přes mýty šířené médii nebo MŠMT. I když to nepříjemně bolí učitele nebo žáky.

Prosba: Člověk je tvor omylný. Stránky určitě obsahují spoustu omylů a nepřesností. Pokud nějaké najdete, napište do diskuse nebo dejte, prosíme, vědět na mailovou adresu martin ["zavináč"] krynicky ["tečka"] cz.