KANDIDUJEME POD ČÍSLEM 24 - volby 28.-29. května

DSSS pokračuje v boji za naši nezávislost na byrokracii Evropské unie, přísnou politiku proti imigrantům a opravdovou svobodu slova. Ve skutečné demokracii nesmí existovat trest za názor. V opravdové demokracii jsou politické procesy řešeny na půdě parlamentu, ne na půdě soudu. Listina DSSS

VOLBY 2010: PROGRAM   KANDIDÁTI   MÍTINKY   PROPAGACE   YouTube   KONTAKTY   VOLEBNÍ KONTO

Mitink_7

Poselství předsedy Dělnické mládeže: Pravda jako ospravedlnění našeho boje

D228. dubna 2010 Není tomu dlouho, co Dělnická mládež (DM) změnila své vedení. V prvním roce pomohli rozjet činnost DM lidé s nějakými životními či politickými zkušenostmi, kteří byli vesměs ve vedení. Avšak hlavní smysl samotné existence naší organizace je nabídnout talentovaným lidem, kteří ještě nemají dostatek zkušeností pro vytváření plnohodnotné politické činnosti, možnost seberealizace. A v souladu s tím předalo dosavadní vedení otěže novým tvářím. Jakým směrem se tedy bude naše budoucí činnost ubírat?

Je samozřejmostí, že i pod novým vedení mládežníků, se bude naše konání ubírat směrem, jaký vytyčuje program skrze národní a sociální ideje. Je tu ovšem i jeden úkol, jehož realizace nám musí být jakousi motivací a jehož zásady musí určovat veškeré naše jednání.

Více v článku předsedy DM Erika Lamprechta na serveru delnickamladez.cz

Jste fašisti! křičel maďarský socialista, který neunesl nástup radikální pravice

Vona-gabor-valasztas28. dubna 2010 V prvním kole maďarských parlamentních voleb získal Jobbik (Hnutí za lepší Maďarsko) 17 % hlasů, což mu zajistilo 26 křesel v parlamentu (po druhém kole se počet zvýšil na celkových 47 poslanců – pozn. redakce).

Počet voličů strany Jobbik se za necelý rok zdvojnásobil! Celkem 842 306 Maďarů volilo Jobbik v parlamentních volbách, což je dvojnásobek voličů, kteří zvolili Jobbik před rokem v červnu do Evropského parlamentu.

Více na serveru delnickelisty.cz

Nové předvolební materiály DSSS

Nova27. dubna 2010 Nový předvolební leták DSSS Chci mluvit svobodně a bez trestu upozorňuje na existenci politických procesů v České republice. Materiál se konkrétně věnuje kauze obžaloby volebních lídrů DSSS za politické projevy z loňského 1. máje v Brně.

S Jihomoravským krajem souvisí i nový plakát s kandidátkou DSSS Simonou Skoumalovou. Premiéru měl již minulý pátek na mítinku DSSS v Brně, kterého se zúčastnilo cca 150 lidí.

Nové propagační materiály najdete... celý text

Je předvolební kampaň a předvolební kampaň

Letakyveschrance26. dubna 2010 I když byla naše letáková akce dne 21. dubna neplánovaně ukončena zásahem Policie České republiky (více ZDE), ihned druhý den jsme pokračovali. A samozřejmě pokračovat budeme stále!

Je s podivem, že zatímco tvářička páně Zemanova se vylepuje i na autobusových zastávkách a pozvánky na diskotéky se striptýzem jsou na každém rohu, vůbec nic se neděje. Zřejmě je to věc naprosto normální. To kdyby byl někde na zastávce vylepen Tomáš Vandas, to by bylo haló... Více na stránkách DSSS v Ústeckém kraji

Volební mítinky DSSS na Moravě: Zájem lidí stoupá

24. dubna 2010 Břeclav a Brno. To byly páteční zástavky volebního turné lídra Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáše Vandase. A setkaly se s příznivým ohlasem. Počet návštěvníků mítinků naší opoziční strany stoupá... celý text (fotogalerie + videoklipy)

Stanovisko: ČSSD plánuje šmírování opozice po telefonu

Pec23. dubna 2010 Ministerstvo vnitra České republiky se chystá více slídit v soukromí občanů naší země. Pod záminkou boje s korupcí připravuje razantní zvýšení počtu odposlechu telefonů. Jaký je pravý účel tohoto kroku, je ale zcela zřejmé.

Ministr vnitra Martin Pecina (ČSSD) je známý svými výroky o boji proti údajným extremistům (opoziční DS, nyní DSSS). Bojovat prý hodlá všemi prostředky a tento návrh z dílny jeho ministerstva je pouze součástí dalšího tažení proti nepohodlné politické opozici. Pod jakoukoli směšnou záminkou tak v budoucnu bude moci být odposloucháván každý z nás... celý text

Pecina kašle na obyvatele Libuše. DSSS tam svolává protestní mítink

02_222. dubna 2010 Ministr vnitra Martin Pecina (ČSSD) ignoroval výzvu předsedy Dělnické strany Tomáše Vandase, aby se jeho úřad okamžitě začal zabývat kritickou situací v pražské Libuši. Místní občané si tam dlouhodobě stěžují na Vietnamce a dokonce plánují založit domobranu. DSSS proto na 12. května svolává do problémové lokality mítink.

Desetitisícová čtvrť na okraji Prahy o sobě dává v poslední době nahlas vědět. Někteří místní obyvatelé si stěžují na problematické soužití se zdejší početnou vietnamskou komunitou a obyvatelé zdejších domů zakládají... celý text

Tomáš Vandas navštíví Lysec. Zajímá se o místní kauzu

Img-208621. dubna 2010 Obyvatelé obce Lysec na Teplicku si stále stěžují na chování jedné místní nepřizpůsobivé rodiny, jejíž členové prý stále nedopřejí občanům obce a širokého okolí klidného spaní. Podrobnosti

Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) se o dění v obci aktivně zajímá. Již 7. května navštíví Lysec i volební lídr DSSS Tomáš Vandas, který následně pobeseduje od 20.15 hodin s občany před hostincem Pod Kaštanem v nedalekých Bžanech.

Více informací na webu krajské organizace DSSS v Ústeckém kraji.

Chci změnu, volím DSSS! Nové letáky vyjadřují názory samotných voličů

Plak-029_221. dubna 2010 Nejen kandidáti, ale i voliči Dělnické strany byli zapojeni do předvolební kampaně. Na oficiálních letácích DSSS vyjadřují své názory. Například Jan Kastner z Prahy odmítá platit dluhy způsobené politiky.

„Provládní novináři jsou dokonce tak drzí, že si dovolí psát, že každý kojenec dluží této zkorumpované garnituře 111 000 Kč (suma není konečná). Jak k tomu takové malé dítě přijde, když se narodí a dozví se, že má platit dluhy Klausů, Zemanů, Paroubků, Grossů, Špidlů, Topolánků?“ ptá se Jan Kastner, který doporučuje volit DSSS... celý text

Komunisti podnikají, to nemůže dobře dopadnout, řekl mi Karel Kryl

Kryl20. dubna 2010 Tato věta mi zní v uších již téměř 20 let. Řekl mi ji osobně pan zpěvák, emigrant, písničkář a štvanec komunistického režimu Karel Kryl, když jsem s ním osobně hovořil počátkem 90. let v Okříškách u Třebíče v mé restauraci U Mušketýrů.

„Komunisti podnikají, to nemůže dobře dopadnout,“ pronesl tehdy s pořádným úšklebkem tuto větu v odpovědi na můj dotaz, co říká na dnešní politickou situaci v naší zemi... Celý článek na serveru delnickelisty.cz

Totalitním úředníkům sklaplo. Mítink v Táboře se konal

C19. dubna 2010 I když se radnice v Táboře snažila předvolební mítink Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) zakázat, díky zamítavému rozhodnutí soudu mohli kandidáti této strany uplynulou sobotu veřejně vystoupit na povolené akci.

Víkendové mítinky v Táboře a Písku navštívilo kolem 120 místních občanů. Tomáš Vandas v projevu nešetřil kritikou na táborskou radnici v čele se starostkou Hanou Randovou (ODS), nechvalně zapsanou do historie Tábora pokusem o zákaz předvolebního mítinku DSSS, který dle vyjádření Krajského soudu v Českých Budějovicích neobstál... celý text

Státní zástupce obžaloval čtyři volební lídry DSSS kvůli politickým projevům

Soud-00119. dubna 2010 V České republice se schyluje k politickému procesu, který nemá v novodobých dějinách země obdoby. Státní zástupce Jan Lata poslal k brněnskému Městskému soudu obžalobu čtyř volebních lídrů DSSS. Důvod? Jejich veřejné projevy na loňské oslavě 1. máje v Brně.

Obžalovaný předseda Dělnické strany Tomáš Vandas varoval před imigrací a zastal se slušných občanů na sídlišti Janov. Tehdejší místopředsedové DS Jiří Štěpánek a Petr Kotáb kritizovali drogovou kriminalitu vietnamské komunity a politiku ministra Kocába. A konečně šéfredaktor Dělnických listů Martin Zbela odsoudil politické procesy v zemi a demonstroval absurdnost zákazů slov registrací novin ministerstvem kultury... celý text

Lysec: stát svoji roli nezvládá, lidé vítají DSSS

Img-207719. dubna 2010 Delegace Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) ve složení Petr Kotáb (volební lídr v Ústeckém kraji), Andrea Pěnkavová (Dělnické listy) a František Žigrai (předseda místní organizace DSSS Most) navštívila včera obec Lysec na Teplicku, jejíž obyvatelé se potýkají s problémovou cikánskou rodinou, která podle sdělení místních občanů terorizuje a okrádá celé široké okolí (více TN.cz a Deník).

Poněvadž vykrádání domů, aut, garáží a podobně je zde na denním pořádku, dochází v obci ke vzniku domobrany. Fotoreport z návštěvy DSSS přináší server radnice-litvinov.cz

Změna Ústavy ČR otevře cestu ke skutečné demokracii

Img-000118. dubna 2010 DSSS chce skutečně řešit problém soustavného zadlužování všech občanů, korupce a obrovského rozkrádání státního majetku.

Po dvaceti letech pozorování činnosti zástupců „státotvorných stran“ a po důsledném studiu volebních programů těchto subjektů pro letošní volby je můj názor následující: Zadlužování bude pokračovat dál, protože zástupci již zmiňovaných stran nechtějí absolutně nic měnit a nikoho nehodlají mezi sebe pustit. Chtějí prostě pokračovat bez nejmenší odpovědnosti k příštím generacím v „sametové revoluci“ dál.

Pokud se okamžitě po volbách nezačne pracovat na změně Ústavy ČR, aby se uvolnila cesta ke skutečné demokracii a možnosti, kdy občané mohou ovlivňovat chod této země, dojde ke kolapsu státu nejpozději v roce 2013... celý text

V Ústí nad Labem vznikla nová místní organizace DSSS

6uddwhlyyq9os0heiwtozq_417. dubna 2010 V Ústí nad Labem dnes vznikla místní organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS). Předsedou byl zvolen Karel Novotný. Ještě před zahájením ustavující schůze se uskutečnila vlajková výprava společně s Dělnickou mládeží (DM) na hrad Střekov, a poté již začalo jednání.

Po zvolení předsednictva se diskutovalo mimo jiné také o zajištění předvolebního mítinku, který se uskuteční 7. května v Trmicích. Dále se jednalo o zajištění propagace DSSS ve městě a okolí, získávání dalších sympatizantů, tvorbě nových propagačních letáků, výrobě vlastních triček a předvolební kampani vůbec... celý text

Archiv