Váš prohlížeč nemá zapnutý nebo nepodoporuje Javascript. Některé funkce stránek nebudou dostupné.
Události 
http://shop.larp.cz

Vítej!

Dobrá volba nebo šťastná náhoda tě přivádí na internetové stránky ASF Asociace Fantasy.
Najdeš zde informace o sdružení ASF, tedy kdo jsme, co nás zajímá a co děláme. Tím máme na mysli hry a hraní na živo (LARP, dřevárny, fantasy bitvy), fantasy, dobrodružství, setkání v přírodě a aktivity pro volný čas všeobecně.

Pokračovat dále můžeš kliknutím na odpovídající sekci v menu nalevo, nebo si můžeš přečíst něco o ASF v horním menu O nás či o našich aktivatách v záložce Co děláme. Aplikace ti pak nabídnou možnost se podávat do dalších sekcí stránek Asociace.


Aktuální informace:
<05-11-2008> KONGrES ASOCIACE FANTASY 2008 - změna data
Zveme všechny členy a nečleny 7. prosince na každoroční kongres Asociace Fantasy, kde se proberou důležité aktivity ASF za loňský a pro příští rok.
Více v infomací diskusi.
<20-10-2008> CDŠ 2008/2009
Jako každý rok je tu nabídka Centra Dřevěného šermu.
Letos je tu možnost chodit do tělocvičny v Horních Počernicích buď ve čtvrtek nebo v neděli.

více zde http://www.asf.cz/show.php?s=609
<30-06-2008> Brigáda v ASF skladu
Voláme všechny členy a přátele ku pomoci při stěhování ASF skladu. Je třeba dokončit vyklízení starého skladu na Lhotce (část věcí už byla přesunuta při balení po Zlenicích - Erienu) a zvelebit nový sklad v Lahovicích (úklid, malování, smontovat regály, vyrovnat věci). Lepší jsou menší aktivní skupinky než masová akce, takže pište, kdy by jste měli čas a chuť mailem na sklad@asf.cz. Děkujem předem Applause
<30-10-2007> Hry a Akce ASF 2008
Na vědomost se dává, že pomalu ale jistě začínáme plánovat čili připravovat aktivity na příští rok. V plánu jsou různé organizační změny, novinky na jednotlivých hrách a možná taky nové akce. Pokud se chcete zapojit do diskuse nebo přímo do práce, ozvěte se nám!

[Více...]
Page generation time: 0.4901s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 33 - GZIP disabled - Debug on