Menu Content/Inhalt
Home

Country Radio Live

Přihlásit


Zapomenuté heslo

RSS

Ozvěny Porty máme za sebou
Neděle, 23. listopad 2008
Žalman, Jíšová, Hlaváč Divadlo Talent - ILLUSION tuto muziku přijalo velmi vstřícně, zvuk od Roberta Hüttla byl opět excelentní a hosté své diváky opravdu potěšili a trio Žalman, Jíšová, Hlaváč na konci celých Ozvěn působili blahodárně na duše diváků. byla to trefa...

Společné představení bardů Porty, Poutníků a Žalmana se soutěžícími kapelami se neslo v duchu Porty a vzhledem k tomu, že se jedná o vítěze Porty, už tady přestává být viditelná lajna mezi hosty a soutěžícími. Přelet M.S, Šeginy a Bodlo už jasně našli své místo na folk a country scéně.
Celý článek...
 
Ozvěny Porty
Neděle, 12. říjen 2008
Ozvěny Porty
21.11. 2008 v Divadle Talent - Illusion
Vinohradská 48, Praha 2
Ozvěny Porty 2008
Blíží se nám poslední letošní akce Porty a tou jsou Ozvěny.
Jak vidno z plakátu, Ozvěny se uskuteční v Praze V divade Talent Illusion. Jedná se o bývalé kino Illusion, ve kterém v současné době sídlí Dětská Opera. Má nadhernou atmosféru a k tomu možnosti video projekce na kinoplátně.

Vzhledem k tomu, že jsme Portu v Řevnicích natáčeli na video, budou mít návštěvníci možnost vidět nejen live koncert Žalmana a spol., ale také podívat se zpátky do Lesního divadla v Řevnicích.

Celý koncert odstartují Poutníci, pak se představí vítězové mezinárodní Porty v Ústí - Přelet M.S, dále Šeginy, Bodlo a vyvrcholením večera bude Žalman a starý spol. s Pavlínou Jíšovou.
Celý článek...
 
Porta na Country Radiu - 2. víkend
Sobota, 27. září 2008
Porta v rozhovorech na Country Radiu pokračuje již druhý víkend. A zase bude řeč o Portě minulé i budoucí ale i o kapelách samotných a jejich hudbě.
Prostor dostanou nejen hvězdy naší folk a country scény ale také finalisté letošního Českého finále v Řevnicích.
Celý článek...
 
Opět Porta na Country Radiu
Úterý, 16. září 2008
Jak bylo již avizováno, Porta na Country Radiu neskončila. Naopak pokračuje a to ve velmi lukrativním čase. Následující tři víkendy budou na Country Radiu znít live nahrávky z Porty v Řevnicích. Zároveň mají jak soutěžící, tak hosté Porty možnost přijít do Country Radia trochu Portu zhodnotit, představit posluchačům své písničky, novinky a cíle.
Celý článek...
 
Tři pravdy Porty
Sobota, 23. srpen 2008
I když se dá říct, a bude to pravda, že Porta je za námi, tak druhá pravda je, že je taky před námi a třetí pravda z toho vyplývající, že Porta je tu s námi...
Ověřili jsme si, že Řevnice jsou pro současnou Portu prima a že se stále najdou lidi, kteří s chutí pomáhají. A taky je spousta těch, co vědí jak se to má udělat, aby to bylo lepší, ale už nemají čas to udělat. Ale každá rada je drahá a sůl nad zlato...
Přidat se může každý, kdo pomáhat chce...
Celý článek...
 
PORTU v Ústí n.L. vidělo více než 3500 diváků
Středa, 23. červenec 2008
Čtvrteční Trampský potlach přilákal do zaplněného hlediště velkého sálu Domu kultury téměř sedm stovek milovníků tohoto žánru a nutno dodat, že i po dobu potlachu bylo mimo to tradičně zaplněno i předsálí a také venkovní terasa DK, přestože počasí nebylo ve čtvrtek večer zrovna nejvlídnější. Moderátora večera a šéfa PACIFIKU Tonyho Linharta tahle skutečnost poněkud zaskočila:
"Nečekal jsem, že ve čtvrtek večer přijde do kulturáku tolik lidí. Pokud by bylo hezky a potlach se konal venku, všichni diváci by se na terasu nevešli!"
Celý článek...
 
Porotci v Řevnicích i v Ústí se shodli
Neděle, 20. červenec 2008
Jak vidět, Porta je i tady jednotná. Z Českého národního finále v Řevnicích vyšli jako favorité do mezinárodní soutěže Xindl X, Přelet M.S. a Šeginy, a porotci v Ústí jen nepatrně přehodnotili umělecký dojem. Přiřkli první místo a mezinárodní Portu děvčatům z Blovic, zatímco Xindl X byl odměněn za skladbu Dysgrafik.
Takže ve videoklipu Dej mi pár polibků z vystoupení v řevnickém Lesním divadle si můžete Přelet M.S. shlédnout kolikrát chcete. Další novinkou ve videotéce webu Porty je opravdu veselá partička, která pobavila diváky v Lesním divadle v Řevnicích - Reliéf.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 8 z 65

© 2008 Porta  |  design, výroba, správa: Fotosklad CZ
web stats