Diversity Management je v dnešní době neodmyslitelnou součástí strategie řízení lidských zdrojů. Úspěšní jedinci netvoří homogenní skupinu: patří k nim muži i ženy, mladí i staří, lidé různého původu, barvy pleti, náboženství, sexuální orientace. Vytváření různorodých týmů a respektování této osobní i kulturní diversity vede k úspěchu.

Webové stránky Diversity Managementu Vám pomohou pochopit význam pojmu „diverzita“, ukáží Vám úspěšné příklady z praxe a nezapomenou Vás také pozvat na zajímavé akce.

NENECHTE SI UJÍT:

Nejbližší akce:
31. 10. 2007
Minikonference Inovace / nové trendy v zaměstnávání,

Aktuální nabídka | Stalo se

MATERIÁLY A ODKAZY:


V tomto přehledu naleznete anotovaný seznam dokumentů a odkazů na jiné internetové stránky. Jedná se o výběr materiálů pro široký okruh zájemců o téma Diversity Managementu.

Materiály ke stažení

KONZULTANTI:

Kdo Vám poradí
Konzultanti se zkušenostmi

Nechte si poradit
FAQ - často kladené dotazy

CITÁT DNE:

Vedoucí by měli kromě kvalifikace brát v úvahu také osobní dovednosti a vlastnosti kandidátů. Měli by přemýšlet, jací lidé v jejich oddělení chybí a nevytvářet „jednobarevné“ týmy, v nichž jsou podřízení malou kopií svého šéfa. (Gabriela Kotoučová, HR manažerka, Conoco Phillips)

NOVINKY

08. 10. 2007
Týmová spolupráce je v době globalizace nezbytností

Firemní projekty jsou dnes komplexní procesy a je zapotřebí, aby na nich pracovaly kvalitní pracovní týmy. Jednotlivé fáze projektu vyžadují různé dovednosti. Abychom vytvořili...

01. 10. 2007
Je důležité si uvědomovat, a především respektovat, že jsme každý jiný. Díky naší rozdílnosti dokážeme více….

Diversity Management je u nás poměrně nový pojem. Na rozdíl od USA, kde se usídlovali různé národy a rasy, které se dlouho učili spolu žít a vzájemně se respektovat, byla naše společnost částečně izolovaná....

ANKETA

  • Jaký typ vzdělávání Vám nejvíce vyhovuje?

Série seminářů
   <->>  [12 %]

Workshopy
   <->>  [49 %]

Konference
   <->>  [14 %]

E-learning
   <->>  [5 %]

Hlasujte kliknutím na odpověď.

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz