Aktuality

V tiskovém centru jsou výsledky za první pololetí (21. 08. 2006)

Aktualizovali jsme pro vás údaje o vývoji stavebního spoření za první pololetí roku 2006. Údaje naleznete zde.

Asociace českých stavebních spořitelen má nové vedení (04. 08. 2006)

Sektor stavebního spoření opustil v polovině roku Petr Kielar, který jako člen představenstva ČMSS působil jako reprezentant této stavební spořitelny v AČSS. Ve funkci jej za ČMSS nahradil Walter Böhm. Odstoupením Petra Kielara přišla AČSS o svého prvního místopředsedu a musela učinit kroky k obsazení této funkce. Předsedou i nadále zůstává Vojtěch Lukáš, prvním místopředsedou byl zvolen Kurt Matouschek, který dosud vykonával funkci místopředsedy. Na uvolněné místo pak prezidium zvolila právě Waltera Böhma.

Tiskové zprávy

Poskytování předsmluvních informací o úvěrech na bydlení (16. 03. 2006)

„Úmluva o dobrovolném kodexu o poskytování předsmluvních informací souvisejících s úvěry na bydlení“ pomůže zvýšit informovanost klientů. První řást obsahuje obecné základní informace o produktu, které umožňují klientovi jasnou orientaci v problematice produktu, v našem případě ve stavebním spoření. Tato část je zpravidla vydána jako společný materiál zainteresovaných bankovních institucí. A právě tuto část si vám dnes dovolujeme představit. Stáhnout si jí můžete zde: Všeobecná informace o úvěrech na bydlení

Napsali o nás

Lukáš: Stavební spoření je pro lidi bez startovního kapitálu
19. 06. 2006 - 19.6.2006 Michal Ruml, Finance.cz

Stavební spoření je produkt, který si již vybudoval postavení na finančním trhu. O současné funkci a budoucí roli jsme si povídali s panem Vojtěchem Lukášem, předsedou Asociace českých stavebních spořitelen.

(c) 2003-2006 Asociace českých stavebních spořitelen
Poslední aktualizace: 31. 01. 2006