Jste zde: SOČ > Archív > Archív 2003/2004 > Výsledková listina

Ke stažení:

Přihláška

formát XLS
formát XLS 68 kB


Organizační řád

formát PDF
formát PDF 207 kB


Text Brožury

formát PDF
formát PDF 133 kB

Vzor vyplněné přihlášky

formát PDF
formát PDF 120 kB

Metodika Postupu

formát PDF
formát PDF 89 kB

Vzor titulní strany SOČ

formát PDF
formát PDF 32 kB

Vzor smlouvy školy o SOČ

formát PDF
formát PDF 406 kB

Změny v přihlášce oproti školnímu roku 2004/2005

formát PDF
formát PDF 55 kB

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 2003/2004

Matematika a matematická informatika

1. místo

Název práce: Grafy a zobrazení - zobecnění barevnosti grafů

Autor: Alexandr Kazda

E-mail autora:

Název školy: Gymnázium,

Adresa školy: Nad Alejí 1952, Praha 6,

 

2. místo

Název práce: Identifikace jazyka textu statistickými charakteristikami

Autor: Marek Blahuš

E-mail autora:

Název školy: Gymnázium,

Adresa školy: Velehradská 218, Uherské Hradiště,

 

3. místo

Název práce: Crosswords – ITPro CZ

Autor: Ivo Skalický

E-mail autora:

Název školy: SPŠ elektrotechnická a VOŠ,

Adresa školy: Karla IV. , Pardubice,

 

4. místo

Název práce: Pomalé kouření dýmky a internetové technologie

Autor: Tomáš Novotný

E-mail autora:

Název školy: Gymnázium,

Adresa školy: Křenová 36, Brno,

 

5. místo

Název práce: GLtris

Autor: Tomáš Pastorek

E-mail autora:

Název školy: SPŠ elektrotechnická a strojní,

Adresa školy: Mariánská 1100, Varnsdorf,

 

6. místo

Název práce: Program: Výpočet nosníků

Autor: Pavel Švec

E-mail autora:

Název školy: Střední průmyslová škola,

Adresa školy: Komenského 41, Vlašim,

 

7. místo

Název práce: Core 3D engine

Autor: Michal Holiš

E-mail autora:

Název školy: SPŠ elektrotechnická,

Adresa školy: Havlíčkova 2, Nový Jičín,

 

8. místo

Název práce: Úprava instalace Mozilly pro potřeby instituce

Autor: Jan Matoušek

E-mail autora:

Název školy: Gymnázium Jiřího Wolkra,

Adresa školy: Kollárova 3, Prostějov,

 

9. místo

Název práce: Algoritmy a jejich vizualizace

Autor: Jindřich Flídr

E-mail autora:

Název školy: Gymnázium,

Adresa školy: Nám.J.M.Marků 113, Lanškroun,

 

10. místo

Název práce: Školní informační systém

Autor: Ondřej Zarevúcky

E-mail autora:

Název školy: Gymnázium,

Adresa školy: Arabská 14, Praha 6,

 

11. místo

Název práce: SW - servis souborů

Autor: Lukáš Pivoňka

E-mail autora:

Název školy: SPŠ a VOŠ,

Adresa školy: Čapkova 402, Písek,

 

12. místo

Název práce: Geometrické výukové programy

Autor: Jiří Vít

E-mail autora:

Název školy: Gymnázium F.X.Šaldy,

Adresa školy: Partyzánská 530/5, Liberec 11,

 

13. místo

Název práce: Interaktivní matematika

Autor: Tomáš Hnatovský

E-mail autora:

Název školy: Gymnázium F.X.Šaldy,

Adresa školy: Partyzánská 530/5, Liberec 11,

 

14. místo

Název práce: Generátor fraktálových obrazců

Autor: David Hofmann

E-mail autora:

Název školy: SPŠ elektrotechnická,

Adresa školy: Havlíčkova 2, Krnov,

 

Nezúčastnila se

Název práce: CZ NeHe OpenGL

Autor: Michal Turek

E-mail autora:

Název školy: SPŠ elektrotechnická,

Adresa školy: Školní 1610, Rožnov pod Radhoštěm,

 

Nezúčastnila se

Název práce: Jednoduché hry v programovacím jazyce PASCAL

Autor: Tereza Dvořáková

E-mail autora:

Název školy: Gymnázium J. Ortena,

Adresa školy: Jaselská 932, Kutná Hora,